Кількість жертв свинячого грипу в Україні зросла до 17

Міністерство охорони здоров’я підтверджує 17 смертельних випадків в Україні у період епідемії грипу, викликаних грипом A/H1N1. Всього в Україні зареєстровано 70 випадків захворювання каліфорнійським грипом.

Про це у середу, 11 листопада, на брифінгу повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець.

Лазоришинець зауважив, що всього хворих на грип та ОРВІ в Україні нараховується 1 млн 122 тис. 188.

Крім того, зауважив перший заступник міністра, на сьогодні лише 8 регіонів України не перейшли епідпорогу.

Лазоришинець наголосив, що за останню добу захворіло 90,5 тис. пацієнтів, і на стаціонарному лікуванні перебувають 57 тисяч осіб. При цьому, зауважив він, у відділеннях інтенсивної терапії – 357 осіб, а 49 – на апаратах штучної вентиляції легенів.

З початку епідемії, за словами Лазоришинця, померло 189 осіб, з них за останню добу – 15. “Але це не означає, що всі вони померли саме від каліфорнійського грипу”, – сказав перший заступник міністра.

За його словами, ситуація хоч і залишається складною, але є контрольованою і не виходить за рамки середньостатистичних показників минулого року.

Відповідаючи на запитання про ймовірність продовження карантину у навчальних закладах, Лазоришинець не виключив, що це станеться, якщо епідеміологічний поріг буде таким, як сьогодні.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар Олександр Біловол, коментуючи ситуацію з епідемією грипу, заявив, що в Україні виявлено 85 випадків захворювання на свинячий грип A/H1N1.

Зокрема, за його словами, зафіксовано було 14 смертельних випадків від свинячого грипу.

admin