Хто обирає Президента України!?

Рабин Великої синагоги Бродського у Києві Моше-Реувен Асман знає спосіб, як визначити майбутнього президента України. На його переконання, це стане відомо у грудні, під час свята Хануки.

Асман запросив на Хануку до своєї синагоги трьох кандидатів в президенти – Віктора Ющенка, Віктора Януковича і Юлію Тимошенко.

Рабин запропонував політикам запалити у різні дні свята ханукальні свічки, як це роблять лідери багатьох країн Заходу. Асман не сумнівається в містичному способі визначення майбутнього глави держави: “Хто прийде до нас і запалить вогні Хануки, той і стане президентом України”, – сказав він.

На питання, що ж буде, якщо всі троє відвідають синагогу Бродського, Асман іронічно відповів: “Ось коли прийдуть, тоді і вирішуватимемо”.

Зазначимо, що раніше Асман підтримав заяву 20 депутатів Кнесету про загрозу антисемітизму в Україні і про небезпеку героїзації посібників нацистів.

У 2004 році Асман активно виступав на боці лідерів “Помаранчевої революції”, але наразі він не поспішає виступати на підтримку того або іншого кандидата. “Головне – щоб обрали демократичного кандидата, не антисеміта і не фашиста”, – впевнений він.

admin