Ющенка закликають допомогти людині, з якою він стояв на Майдані

Про це йшлося сьогодні під час прес-конференції в УНІАН.

Зокрема, голова Всеукраїнського об’єднання «Вітчизна» Вілен МАРТИРОСЯН підкреслив, що «Всеукраїнські народні збори», це те утворення, якому народ повинен вірити. При цьому, за його словами, сьогодні «настав час дати керувати людині, у якою в грудях серце, а не камінь, людині, котра насправді буде піклуватися про простих людей». За його словами, сьогодні “нечистоплотні будь-яким засобами намагаються очорнити” прем’єр-міністра Ю.ТИМОШЕНКО. «Віктор Андрійович переконливо прошу Вас. Ви переконалися, що Вам не стати Президентом, то ж зробіть, щоб Ваш соратник став Президентом. Допоможіть людині, з якою разом стояли на Майдані, і яка зараз здатна об’єднати Україну», – сказав В.МАРТИРОСЯН.

В свою чергу, голова громадсько-політичного об’єднання «Справедлива Одеса» Дмитро СПІВАК відзначив, що в Україні йде процес під назвою «державний саботаж». На його думку, саботаж стосується «усіх планомірних і наступальних дій єдиного легітимного і працюючого органу – Кабінету міністрів». «Цей саботаж має своєю ціллю – впровадження в суспільство страху, невпевненості у завтрашньому дня, паніки та агресії. Ціль одна – політично знищити прем’єр-міністра», – сказав Д.СПІВАК. Він переконаний, що все це справа рук «заклятих друзів» – В.ЮЩЕНКА та В.ЯНУКОВИЧА, які «разом зі своїм обслуговуючим персоналом, в тому числі, із числа кандидатів на посаду Президента, створюють ситуацію, яка веде до економічної та соціальної розрухи».

В свою чергу, координатор Всеукраїнських народних зборів, народний депутат України Сергій СОБОЛЄВ (БЮТ) повідомив, що це утворення об’єднує понад 3 тис. громадських організацій по всій Україні. «Мета об’єднання – сформувати ключові засади та принципи, які б давали можливість в подальшому такому пласту об’єднань громадян мати своє місце і реально впливати на формування громадянського суспільства і на громадське життя в державі», – заявив він. На його переконання, той факт, що прем’єр-міністр Ю.ТИМОШЕНКО була безпосереднім учасником установчого форуму «Народних зборів», і те, що на найближчих засіданнях Кабінету міністрів будуть прийняті відповідні нормативні акти, свідчить про те, що це не є тимчасова акція під президентські вибори, а – довгострокова перспектива створення і розвитку громадянського суспільства.

admin