Яценюк втрачає людей в регіонах через курс на Росію

Про це Олександр Ганущин повідомив 5 листопада під час прес-конференції у Львові.

За його словами, Арсеній Яценюк змінив курс – від України європейського взірця на користь євразійської політико-економічної моделі східного вектору.

О.Ганущин зазначив, що для того, аби бути ефективним менеджером виборчого процесу, він усвідомлено пішов з посади заступника голови Львівської ОДА.

«Програма передбачає якомога більшу взаємозалежність України з Росією та іншими країнами, які входили до СССР, способи впровадження модернізації України, закладені у згаданій програмі, нагадують радянські підходи. Це не відповідає національним інтересам», – додав О.Ганущин.

Він додав, що такий крок хотів зробити ще раніше: «Нас на тиждень зібрали у Києві, наче для обговорення програми, але насправді це було обговорення готового документу. У нас відбулись бурхливі дебати. Але відповіді від Арсенія Яценюка стосовно зміни курсу, я не отримав. Тому нічого не можу говорити з цього приводу. Цим документом незадоволені не лише у Львові, а й по Україні, але, можливо, люди підуть на протиріччя із власними переконаннями». Екс-керівник штабу так і не відповів на запитання, хто ще може найближчим часом піти з команди Яценюка на Львівщині.

Олександр Ганущин зазначив, що його прес-конференція непов’язана і сьогоднішнім візитом до Львова прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Він також додав, що не має планів стосовно майбутнього у тому числі політичного.

Нагадаємо, що у вересні цього року О.Ганущин також пішов з посади заступника голови Крайового проводу НРУ на Львівщині.

Джерело: ZAXID.NET

admin