Голкіпер збірної Німеччини покінчив з життям через депресію

За словами лікаря Валентина Марксера, в записці Енке вибачився перед сім’єю і медиками за те, що ввів їх в оману щодо свого психологічного стану. Енке зізнався, що свідомо робив вигляд, що йому стало краще, щоб близькі не запідозрили, що він планує покінчити життя самогубством.

Марксер і вдова голкіпера Тереза Енке повідомили, що воротар кілька років страждав депресією. За словами Марксера, вперше голкіпер звернувся до нього в 2003 році, коли він втратив місце основного воротаря в іспанській “Барселоні”. Останнім часом Енке побоювався, що якщо про його хвороби стане відомо, йому не дозволять виховувати прийомну дочку.

Нагадаємо, що 32-річний Енке кинувся під поїзд, який прямував з Гамбурга в Бремен. Самогубство сталося на залізничному переїзді в місті Нойштадт-ам-Рюбенберге поблизу Ганновера. У футболіста залишилися дружина і восьмимісячна прийомна дочка. Рідна дочка Енке померла в 2006 році у дворічному віці.

Енке виступав за німецький футбольний клуб “Ганновер” і вважався основним воротарем збірної Німеччини. Останні кілька матчів національної команди Енке пропустив через кишкову інфекцію, проте головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев заявляв, що воротар “Ганновера” буде основним голкіпером національної команди на чемпіонаті світу 2010 року в ПАР.

Свій останній матч на футбольному полі Енке провів 8 листопада – Ганновер зіграв унічию з Гамбургом (2:2).

admin