Автоцивілка може подорожчати майже до 400 гривень

Моторно-транспортне страхове бюро ініціює підвищення лімітів відповідальності страхових компаній за договорами обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності та вартості самих полісів страхування.

Наразі ліміт відповідальності страхових компаній становить 25,5 тисяч гривень за пошкоджене майно і 51 тисячу гривень за завдання шкоди здоров’ю на одного постраждалого. Підняти ж ці суми пропонується до 50 і 100 тисяч гривень відповідно.

Як повідомив президент бюро Володимир Романишин, на підставі рішення президії МТСБУ було представлено подання Державному комітету фінпослуг і вони в 45-денний термін мають розглянути його і ухвалити рішення.

Романишин повідомив, що в розрахунках бюро пропонується збільшити базовий платіж по ОСАГО з 291,45 гривні до 389 гривень, а також змінити коректуючі коефіцієнти, зокрема підвищити їх для міст-супутників Києва.

Раніше МТСБУ констатувало зростання виплат страхових компаній за договорами ОСАГО на 21% до 400,538 млн гривень в січні-вересні 2009 року в порівнянні з тим же періодом минулого року.

Водночас платежі, які залучають страховики, за 9 місяців збільшилися на 8% – з 844,695 млн гривень до 915,692 млн гривень.

admin