За найменший у світі автомобіль треба викласти чималу суму

Маля обладнане 49-кубовим мотоциклетним двотактним двигуном DKW потужністю 4,2 к.с., який працює в парі з триступінчатою ручною коробкою передач. Проте цей міні-автомобіль випускався всього 3 роки, після чого в 1965 р. був знятий з виробництва, оскільки не мав попиту. Через 40 років ситуація кардинально змінилася і тепер багато відомих автовиробників зайнялися розробкою маленьких машин.
А популярність Peel P50 значно зросла, адже він не лише утримував позицію найменшого в світі автомобіля, але ще й став за ці роки раритетом. Якщо початкова вартість маляти складала 199 фунтів стерлінгів в 1962, то сьогодні вона значно зросла. За малюка потрібно викласти від 25 до 50 тисяч фунтів стерлінгів.
Якщо ви вважаєте, що не кожен зможе проїхатися у цьому автомобілі, то глибоко помиляєтеся. Ведучий Тор Gear Джеремі Кларксон довів зворотнє. 28 жовтня 2007 року P50 був представлений у програмі Тор Gear, під час якої Джеремі проїхав через центр Лондона на роботу. Ведучий, зріст якого складає 196 сантиметрів, продемонстрував що це можливо, хоча і важкувато
.

admin