Від Тимошенко пішов нардеп, який займається справою ґвалтівників в "Артеку"

Народний депутат України, член фракції БЮТ Григорій Омельченко 14 жовтня направив лідеру партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко заяву про вихід за лав партії.

“Я думав, що партія “Батьківщина” та її керівництво здатні до самоочищення та виключення зі своїх рядів колишніх кримінальних зеків. Але коли в партії перебувають люди, засуджені раніше за групові зґвалтування, крадії, шахраї та злодії, люди, які зловживають землею… І всі мої намагання впродовж півтора року уходять, як вода в пісок, то я спокійно, без будь-яких публічних звинувачень, пишу заяву про вихід (з партії)”, – сказав народний депутат України.

Нардеп від БЮТ Григорій Омельченко робив депутатські звернення в зв’язку з ґвалтуванням дітей у “Артеку”.

“Там фігурують прізвища трьох депутатів. Я робив запити 7 і 12 вересня. Останній був з новими доказами, були названі три прізвища народних депутатів і священика”, – сказав він.

“І я не боюся погроз. Ненормальний вчора потелефонував мені по урядовому телефону і нагадував, що у мене теж є онуки”, – додав Омельченко.

Нагадаємо, в Україні розгорівся гучний скандал навколо фактів зґвалтування дітей у Міжнародному дитячому центрі “Артек”.

Генеральна прокуратура вже заявила про затримання підозрюваного у зґвалтуванні та продовження його арешту на чотири місяці.

Про випадки ґвалтування неповнолітніх в “Артеку” напередодні повідомив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко. За його словами, до інциденту причетні 5-6 дорослих різного соціального та матеріального рівня. Регіонал натякнув, що до зґвалтування можуть бути причетні народні депутати або судді.

Пізніше з’явилася інформація про те, що до злочину причетний один із депутатів від Блоку Юлії Тимошенко. Втім, у БЮТ цю інформацію категорично спростували, зазначивши, що це – “повна маячня та інсинуації, політична боротьба, яка ведеться жахливими та аморальними методами”.

admin