Вбивство впливає на Вашу карму

Кількість абортів в Україні втричі перевищує європейські показники.

40% українських жінок репродуктивного віку хоча б раз в житті робили аборт, порахували фахівці. Кожне десяте переривання вагітності відбулося, коли дівчині ще не було 19.

Щодня 4-5 жінок записуються на переривання вагітності, як правило, це молоді дівчата, котрі не готові до народження дитини в такий скрутний час.

Лікарі зазначають, що на сьогоднішній день існує різноманіття контрацептивів. Через різну цінову політику кожній жінці можна підібрати препарат під її матеріальне становище.

Проте лише кожна п’ята доросла українка приймає протизаплідні препарати. Гормональних пігулок жінки бояться більше, ніж абортів. Хоча нові препарати, які підбере лікар, не шкодять організму, українки вперто не бажають радитися з цього питання з особистим гінекологом.

Медики констатують: що більше абортів, то більше в Україні безплідних родин.

Хірургічне втручання для жодної жінки не минає безслідно. Кожна “мати” обов’язково понесе покарання, незалежно від того чи віримо ми в карму, чи ні!

Винуватцями цього жахіття є батьки, які не роз’яснюють власним дітям про наслідки аборту. Соромлячись розмови вони уникають спілкування на тему правильного статевого життя.

admin