В Ужгороді пройдуть кастинги другого сезону шоу "Україна має талант"

З 19 вересня по 18 жовтня в усіх обласних центрах України пройде кастинг на участь в другому сезоні проекту. Телеканал хоче віднайти ще більш яскраві, незвичайні, цікаві таланти серед українців, які гідні уваги країни. Та сподівається, що на кастинги не побояться прийти й ті, хто з якихось причин не зміг спробувати свої сили минулого сезону. Організатори обіцяють, що подивляться номер кожного бажаючого продемонструвати свій талант. Вік, стать чи інщих обмежень немає – єдина вимога це наявність таланту.

В Ужгороді кастинг відбудеться 3 жовтня (субота) у Палаці дітей та юнацтва, Студентська набережна, 8, з 9.00 до 18.00 години.

Старт шоу “Україна має талант-2” в эфірі СТБ запланован на весну 2010 року. Головний приз проекту – 1 000 000 грн. Ведучою залишеться Оксана Марченко.

График кастингів у інших регіонах України та подробиці про них можна подивитись тут: http://www.stb.ua/mainv.php?item.29115. Телефон гарячої лінії – 8 800 501 36 70.

Нагадаємо, що переможницею першого сезону шоу стала Ксенія Сімонова (м. Євпаторія) з талантом пісочної анімації.

Шоу “Україна має талант” транслювався на телеканалі СТБ з 3 ківтня 2009 года. Середня аудиторія однієї програми складала 11 млн людей. Аналог проектів – America’s got talents у США та “Минута славы” в Россії.

admin