УЖГОРОДСЬКІ СКАУТИ ПРИБРАЛИ ПАГОРБ СЛАВИ

Активна молодь (Федерація скаутів «Галицька Русь», Ужгородське православне молодіжне братство ім. святого Алексія Карпаторуського та студенти-волонтери) зібралася для того, щоб прибрати місце, де покояться воїни, що пожертвували своїм життям заради нашого щасливого майбутнього. Молоде покоління повинне пам’ятати про подвиг визволителів і з повагою та шаною ставитися до пам’ятників, що свідчать про їхні старання і боротьбу за визволення Батьківщини. Саме тому члени Федераціїї скаутів «Галицька Русь» виступили з пропозицією привести до порядку ужгородський Пагорб Слави. Ідею скаутів підтримали начальник Міського управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Олег Анатолійович Муртазін та директор Комбінату комунальних підприємств Анатолій Романович Сухолов.

Учасники заходу прибрали центральну Алею Слави, повиносили опале після буревію листя, упорядкували 42 солдатські могили.

Упорядкування військових поховань — справа благородна. Тим більше, що наближається свято — 65-ліття визволення міста Ужгорода від фашистських загарбників. Нашим обов’язком є бережливе відношення до пам’ятників, що нагадують про Велику Перемогу, а також підтримання їх у чистоті і гарному вигляді. Тому одним із напрямків діяльності Федерації скаутів «Галицька Русь» і є організація подібних акцій.

admin