Українські моряки застрягли у В'єтнамі через відсутність зарплати

Ще один екіпаж теплохода, що працює під іноземним прапором, просить допомоги у Міжнародної федерації транспортних робітників (МФТ) у виплаті зарплати.

На цей раз із заявою звернулися моряки з мальтійського теплохода “Степанида”.

Зараз судно знаходиться у В’єтнамі, на його борту 11 українців і двоє росіян, за словами яких, судновласник не виплачує зарплату морякам протягом останніх місяців, і його борг перед командою складає близько 65 тисяч доларів .

МФТ взяла під контроль ситуацію на судні.

Суховантаж “Степанида” приписаний до порту Валетта і ходить під прапором Мальти.

Належить мальтійській компанії Blue Sky Navigation Co. Ltd.

Теплохід “Степанида” поповнив “чорний список” проблемних суден у Далекосхідному регіоні. На офіційному інтернет-сайті Російської профспілки моряків розміщений список теплоходів, де на сьогоднішній день є проблеми з виплатами зарплати. Відповідно до цього списку, є борги перед екіпажами на 28 судах. Сумарна заборгованість перевищує 2 млн доларів.

Профспілка рекомендує всім морякам, перш ніж влаштовуватися на роботу, ознайомитися з цим списком і з’ясувати репутацію компанії.

Нагадаємо, нещодавно суд заарештував теплохід “Магдалина” (Magdalena), що знаходиться біля берегів ОАЕ, де в тяжкому положенні опинилися 16 членів екіпажу судна, двоє з яких українці. Їм заборгували зарплату за півроку.

admin