У Гарварді вручено Антинобелівські премії

Премії у галузі охорони здоров’я удостоїлася група учених з Ілінойса під керівництвом Елени Боднар (Elena Bodnar), яка розробила жіночий бюстгальтер, що трансформується при необхідності в протигаз. Цінність винаходу полягає в тому, що з одного предмету жіночої білизни можна зібрати відразу два протигази – один для власниці бюстгальтера, а інший для будь-якого охочого.

Ірландські поліцейські були відзначені премією у галузі літератури за те, що виписали 50 штрафів порушнику правил дорожнього руху з Польщі. Показовий той факт, що штрафи були виписані на ім’я якогось Prawo Jazdy (Право Язди), що в перекладі з польського означає “водійське посвідчення”.

Патологоанатом Стефан Боллігер (Stephan Bolliger) з Університету Берна в Швейцарії нагороджений Антинобелівською премією миру за дослідження, яке встановило, що порожня пивна пляшка ефективніша за повну при колотнечі в барі. Боллігер прийшов до висновку, що наповнена пивом пляшка швидше розбивається, тоді як порожня місткість міцніша і володіє великою вражаючою дією.

За видатні досягнення у галузі математики Антинобелівську премію отримав голова Центрального банку Зімбабве Гідеон Гоно (Gideon Gono). Почесної премії Гоно удостоївся за введення в обіг банкнот вартістювід 1 зімбабвійського цента до 100 трильйонів місцевих доларів, чим надав зімбабвійцам унікальну можливість регулярно практикуватися в математиці.

Серед лауреатів премії опинився Дональд Ангер (Donald Unger) з Каліфорнії, який зумів довести, що клацання суглобами пальців не викликає артрит. Для того, щоб довести свою гіпотезу, американець впродовж 60 років клацав суглобами пальців на лівій руці, тримаючи у спокої праву.

Крім цього, призів у відповідних номінаціях удостоїлися фермери, які встановили, що корова дає більше молока, коли у неї є власне ім’я, а також мексиканські учені, які навчилися видобувати алмази з текіли. Не залишилися без уваги організаторів Антинобелівської премії і директора ісландських банків, збанкрутілих в результаті фінансової кризи, а також учені, що пояснили, чому вагітні жінки не перекидаються.

admin