Тігіпко подав у ЦВК документи для участі у виборах президента

Сергій Тігіпко просить Центральну виборчу комісію зареєструвати його кандидатом у президенти. Відповідні реєстраційні документи він подав у ЦВК вранці 23 жовтня.

Тігіпко вирішив брати участь у виборах як самовисуванець.

“Я зустрівся з головою ЦВК, ми спокійно поговорили, і я переконаний, що результат буде добрий. Документи здав, все нормально прийняли”, – сказав він після здачі паперів.

Тігіпко також додав, що, у разі реєстрації його кандидатом в президенти, йтиме під п’ятим номером, повідомляє прес-служба політика.

“П’ятий номер мене абсолютно задовольняє. Я вважаю, що і кампанію ми проведемо на “відмінно”, – сказав він.

ЦВК має розглянути документи й ухвалити рішення щодо реєстрації протягом 5 днів.

Перед подачею документів Тігіпко повідомив журналістам, що він в основному сам буде фінансувати свою передвиборну компанію. Водночас, за його словами, до нього звертаються люди, які пропонують свою допомогу в регіонах.

Тігіпко зазначив, що говорити про можливих переможців на цих президентських виборах, виходячи з нинішньої складної ситуації в економіці й соціальній сфері, поки рано, незважаючи на різні рейтинги й соціальні опитування.

Він також розповів, що після подачі документів планує їхати до людей в регіони, спілкуватися з ними задля того, аби знати про їхні проблеми та переживання. “Я добре розумію, що моя робота може серйозно допомогти Україні, а це майже 46 мільйонів людей і всі вони бажають кращого життя”, – сказав політик.

Як відомо, 19 жовтня стартувала кампанія з виборів президента. З 20 жовтня по 6 листопада пройде висування кандидатів на найвищу державну посаду, реєстрація кандидатів триватиме до 13 листопада. Президентські вибори призначені на 17 січня 2010 року.

До ЦВК уже подали документи для реєстрації кандидатом у президенти відомий юрист Олег Рябоконь, народні депутати від НУ-НС Анатолій Гриценко та Арсеній Яценюк, а також лідер Комуністичної партії Петро Симоненко.

admin