Стрілецький турнір до Дня Ужгорода

Цього року позмагатись у влучності вирішили 25 учасників з Ужгорода, Львова, Мукачева та Перечинського району. Учасники були поділені на три категорії: класичний лук (жінки)^ класичний лук (чоловіки)^ блочний лук (чоловіки).

Переможцями за сумою результатів дистанцій 30, 50, 70, 90 метрів стали лучники:

Класичний лук (жінки): Куриляк Марія (Ужгород)^ Симочко Роксолана (Львів)^ Головчак Оксана (Львів).

В категорії класичний лук (чоловіки) призові місця розподілились наступним чином: перше місце – Корнаухов Василь (Львів), друге – Біган Олександр (Львів), ужгородець Дурдинець Василь посів почесне третє місце.

В категорії блочний лук (чоловіки) рівних не було закарпатським стрільцям, які посіли всі сходинки п’єдесталу, а саме: перше місце – Король Василь (Перечинський р-н)^ друге – Пономарчук Дмитро (Ужгород) та відповідно третє місце посів Люба Василь (Перечинський р-н).

Президент обласної федерації стрільби з лука пан Михайло зазначив, що потрібно розвивати лучний спорт, адже саме він виховує характер, виховує людину із середини, розвиває в ній витримку. За словами президента федерації в Ужгороді цим видом спорту займаються 20 чоловік. Тренування є безплатними і проходять у спортклубі «Старт» функціонуючому при факультеті фізичного виховання УжНУ. Про цей чудовий вид спорту можна детельніше ознайомитися на офіційному веб-сайті Закарпатської федерації стрільби з лука www.archery.uz.ua.

Переможці та учасники змагань отримали призи та грамоти від організаторів – Закарпатської федерації стрільби з лука та від Управління у справах культури, спорту сім’ї та молоді Ужгородської міськради (нач. Олег Муртазін).

Данило БАНИК

admin