Президентська кампанія, як сходинка до Ради

“Ми переслідуємо кілька цілей під час виборчої кампанії. Президентська – це одна із сходинок здобуття фракції у ВР”, – сказав він в інтерв’ю “Бі-Бі-Сі“.

“Тим паче, що ВР ухвалила рішення про проведення дострокових виборів до місцевих органів влади 30 травня. Але є підозра, що і вибори до ВР будуть достроковими і відбудуться 30 травня”, – додав Тягнибок.

“Показавши гарний результат під час президентської кампанії, ми продовжимо серію позитивів “Свободи”, яка брала участь у виборах до київської міської Ради, особливо, до Тернопільської обласної Ради”, – впевнений він.

На думку Тягнибока, “фактично нині двері до ВР для Свободи – першої майбутньої націоналістичної фракції – будуть відкриті”.

“З іншого боку, якщо спортсмен не бере участь в олімпійських змаганнях, він тоді перетворюється у групу здоров’я. Зрештою, якщо ми не будемо брати участі у виборах, про нас забудуть”, – додав лідер ВО “Свобода”.

Щодо своєї президентської кампанії, то Тягнибок зазначив, що “агітація відбуватиметься по всій території України”.

“Звичайно, на заході наші осередки є потужнішими і краще розгалуджені. Але я сподіваюся, що ця виборча кампанія дозволить “Свободі” краще укріпитися на сході. Я б не розділяв, – чи є західні, чи східні виборці. Йдеться про дійсно патріотично налаштованих громадян України, незалежно від того, де вони мешкають”, – сказав він.

“Я часто буваю на сході України, і мені там часто кажуть, що їм потрібна влада у Києві, яка буде захищати інтереси українців і, насамперед їх інтереси”, – додав Тягнибок.

Він запевнив: “Ми є партію ідеологічною, світоглядовою. І, маючи програму захисту українців, будемо послідовно дотримуватися наших постулатів”.

“Насамперед, це стосується докорінного очищення влади через люстрацію і зміну системи цієї влади. Ми вважаємо, що Україна має стати президентською унітарною державою. Парламент має обиратися за відкритими списками”, – зазначив він.

За матеріалами Української правди

admin