Педофілія на ужгородщині. Артек – вихідний.За ґвалтування артеківських дітей порушили справу навіть проти недоторканих парламентарів, а на Ужгородщині не порушують справу проти якогось там кочегара за ґвалтування сиріт-спецінтернату.

Дуже символічно, що режим Ющенка розпочинав свою каденцію розмовами про «дитинок» і «маленьких українців», а закінчує педофільськими скандалами.

Півроку тому на Закарпатті місцева газета «Новинка», а згодом і інші ЗМІ, розповсюдили інформацію про масові зґвалтування в Часлівецькій школі-інтернаті для дітей-сиріт. Міліція двічі відмовляла у порушенні кримінальної справи і в цьому вона повторила «подвиг» слідчих, що вивчали артеківські перипетії. Вдруге ужгородські шерлокхолмси відмовили вже після протесту прокурора, і як не смішно (чи сумно) по ст.6 п.2 Кримінально-процесуального Кодексу, що мовою юристів означає – так, дітей дійсно «дримбали», але у цьому складу злочину не має. А про одного з потерпілих написав (цитуємо): «…його зґвалтували тричі. І все.».Тобто майор міліції Мадяр знає народне прислів’я, що «три раз – не педараст».

Якщо учора міністр МВС Луценко заявив з трибуни парламенту, що відсторонить районне міліцейське начальство, яке не хотіло розслідувати справу про зґвалтування дітей в «Артеку», то логічно було б міністру відсторонити і ужгородське районне міліцейське керівництво. Але міністру, звичайно, давати розгін підлеглим за крутих артеківських дітей, та ще й під політичне замовлення куди зручніше, ніж заступитися за якихось там нещасних сиріт спецінтернату.

За матеріалами преси

admin