Партія регіонів готова створити "тимчасову" коаліцію з НУ-НС

Партія регіонів може створити тимчасову нову коаліцію спільно з фракцією “Наша Україна – Народна Самооборона”. Про це в кулуарах ВР заявив перший заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов.

“За інформацією, яка доходить до нас, у фракції НУ-НС дійсно йдуть переговори про зміну керівництва… якщо допустити, що за цим рішенням слідує вихід НУ-НС з коаліції, тоді ми будемо вимушені думати, що буде далі… думаю, що коаліція неможлива через ідеологічні розбіжності, але можлива чисто коаліція більшості… і я допускаю, що може бути створена коаліція на тимчасовій основі з НУ-НС”, – сказав він.

Він підкреслив, що у разі розпаду коаліції уряд Юлії Тимошенко і прем’єр особисто “перейде в статус виконуючого обов’язки”.

Нагадаємо, голова Секретаріату президента Віра Ульянченко повідомила, що низка депутатів фракції НУ-НС має намір зняти з посади лідера фракції Миколу Мартиненка й повернути на цю посаду В’ячеслава Кириленка.

Крім того, депутати збираються відправити у відставку заступника голови фракції НУ-НС, лідера Народного руху Бориса Тарасюка.

На думку заступника голови фракції НУ-НС Тараса Стецьківа, “ті, хто задумав цей сценарій, напевно хочуть вивести фракцію НУ-НС із коаліції”.

admin