Нарада Закарпатської регіональної філії Центру ДЗК

Основнне питання: про виконання постанови Кабміну України №844 щодо безкоштовної видачі громадянам державних актів про право власності на землю.

В ході наради представники районних відділів державного земельного кадастру прозвітували про реєстрацію заяв громадян, стан виготовлення та погодження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, оформлення та видачу державних актів, укладення договорів на виконання землевпорядних робіт та інше.

Заступник голови начальника державного підприємства “ДЗК” у Закарпатській області Ярослав Пишка розповів, що в окремих районах були деякі суперечності по друку договорів на безоплатну реєстрацію але на даний момент ці проблеми усунуті. Реєстрацію потрібно проводити тільки на основі договору на безоплатну реєстрацію.

На завершення селекторної наради Олександр Антал зауважив, що в жовтні-листопаді кількість заяв від громадян збільшиться, тож усі зусилля потрібно активізувати роботу в районах, зокрема з питання виконання постанови Кабінету Міністрів України №844. Також Олександр Антал наголосив, що він особисто здійснює моніторинг виконання цієї постанови.

admin