На прямому зв’язку – Водоканал міста Ужгород

24 жовтня у прес-центрі «Нове Закарпаття» з 14.00 до 15.00 за тел..44-44-04 відбулася пряма телефонна лінія з директором комунального підприємства ВУВКГ «Водоканал м. Ужгород», Омельяненко Юрієм Віталійовичем. Протягом години мешканці Ужгорода та журналісти задавали питання щодо надання послуг з водопостачання та водовідведення.

Юрій Віталійович зобов’язався вирішити питання в робочому порядку. Для детального вивчення окремих питань ужгородців та шляхів їх вирішення, директор водоканалу нагадав, що кожного вівторка та четверга проводить особистий прийом.

Окрім конкретних запитань, ужгородці дякували працівникам водоканалу за покращення надання послуг, зокрема розширення графіку подачі води.

Серйозною проблемою для водоканалу залишаються відсутність реформ в сфері водопостачання, при тому, що вже через 10-15 років Україна зіткнеться із серйозною проблемою нестачі води, несплата за надані послуги 10% населення, з якими потім доводиться «воювати» в суді. Також несанкціоновані підключення, що роблять деякі підприємці, і які нестимуть за це відповідальність, запевнив Омельяненко.

admin