Міс Україна-2007 ужгородка Ліка Роман агітувала сумських школярів утриматися від сексу до шлюбу

Незайманість – не порок, а гідність, вважає Ліка. Вона переконана, що саме “чистота” допомогла їй два роки тому виграти конкурс “Міс Україна”. В інтерв’ю “Данкор” Ліка Роман розповіла, чому приїхала до Сум, як стала найкрасивішою українкою і чим зараз займається.

– Родом я з Ужгорода. Два роки тому, абсолютно випадково, коли я працювала в салоні краси перукарем, одна клієнтка запропонувала мені представляти Закарпаття на конкурсі “Міс Україна”, сказавши, що могла б знайти багато красивих дівчат, але їй сподобалися мої переконання, цінності, внутрішній світ і вона хоче, щоб саме це я показала на конкурсі. Мені це запало в душу, і я погодилася. Знаючі люди говорили, що перші місця на цьому конкурсі вже продані “потрібним” людям. Не знаю, як в інші роки, але в той рік все було чесно: без будь-яких грошей, протеже, інтимних зв’язків я перемогла. Зараз мені 24 роки, я незаміжня і незаймана. Займаюся громадською діяльністю. Інший бік мого життя – участь у різних фотосесіях, рекламних проектах (буває, комерційних), але здебільшого, соціальних. Я щаслива тим, як живу, і своїм життям хочу подати приклад іншим, як можна бути щасливим, не займаючись сексом до шлюбу, не вживаючи алкоголю та наркотиків.

Ліка Роман приїхала до Сум у рамках молодіжної акції “Нове покоління обирає нове життя”. Вона виступила перед учнями 8-11 класів у школах № № 23, 24, 29 та гімназії “Казка”.

Олена Адаменко, “Данкор online”

admin