Мєдвєдєв привітав українців з визволенням від фашистів

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв привітав українців, зокрема ветеранів, з 65-ю річницею звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

“Цього дня ми вшановуємо наших дорогих ветеранів, схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто в жорстокій сутичці з нацизмом віддав життя за перемогу – за нашу загальну Перемогу”, – йдеться у привітанні російського лідера.

“У всьому світі віддають дань пошани надзвичайній мужності і стійкості солдатів-переможців, партизан і працівників тилу, що врятували планету від фашизму. Заради свободи і права на майбутнє вони не щадили ні своїх сил, ні самого життя”, – наголосив Мєдвєдєв.

Він підкреслив, що зараз особливо важливо оточити ветеранів щоденною турботою, щоб жоден з них не залишився без уваги і підтримки

“Загальна історія великої країни, яка створювалася нашими народами, вміщувала не тільки славні подвиги, але і великі трагедії. Всі біди та негаразди наші батьки і діди по-братськи ділили порівну, разом пройшли серйозні випробування, разом вистояли і перемогли. Саме патріотизм, сила духу, згуртованість і взаємна підтримка вирішили результат тієї війни”, – сказав Мєдвєдєв.

Президент Росії висловив переконання, що “і сьогодні нікому не вдасться розірвати багатовікові російсько-українські зв’язки. А всі спроби посіяти недовіру між нашими народами на історичному ґрунті приречені на провал”.

“У Росії цінують те, що мільйони громадян незалежної України розділяють почуття гордості за наше загальне минуле. Немає жодних сумнівів в тому, що збереження пам’яті про загальні славні перемоги і досягнення – застава того, що народи Росії і України, подолавши всі тимчасові перепони і труднощі, будуть, як добрі сусіди, рука в руку співробітничати на благо прогресу і процвітання наших держав”, – констатував Мєдвєдєв.

Він побажав “всьому братському українському народу” миру, здоров’я і благополуччя.

65-та річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників виповнюється 28 жовтня. Цього року свято вперше відзначатиметься на державному рівні – такий указ видав президент України Віктор Ющенко.

admin