Із фракції БЮТ виключено кількох депутатів

У ході ранкового засідання фракції БЮТ з її лав було виключено народних депутатів Геннадія Задирка, Володимира Каплієнка й Ігоря Рибакова. Про це повідомив нардеп від БЮТ Роман Забзалюк. За його словами, цих депутатів не було на засіданні фракції БЮТ.

“Ми були вимушені підняти питання щодо виключення із нашої фракції Рибакова, Задирка та Каплієнка, які неадекватно голосують – фактично голосують в унісон із Партією регіонів. А їхні виступи, написані в кулуарах паном Вінським (екс-міністром транспорту та зв’язку), – вони неприпустимі, тому що паплюжать нашу фракцію і реалізацію наших програмних засад”, – зазначив Забзалюк.

Нагадаємо, Задирко та Каплієнко вийшли із Всеукраїнського об’єднання “Батькивщина” в середині червня. Своє рішення вони пояснили незгодою із політикою глави партії, прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Нагадаємо також, що 17 червня Йосип Вінській подав у відставку з посади міністр транспорту та зв’язку у зв’язку з розбіжностями в поглядах з Тимошенко. З цієї ж причини він написав заяву і про вихід з партії “Батькивщина”, в якій обіймав пост заступника голови партії.

admin