Ющенко звинуватив Тимошенко в організації "платних майданів"

Президент Віктор Ющенко заявив, що прем’єр-міністр Юлія Тимошенко організувала своє висування у президенти на Майдані незалежності за рахунок “крадених народних грошей”.

Про це він сказав, виступаючи на площі перед Центральною виборчою комісією після того, як здав документи на реєстрацію його кандидатом у президенти.

Ющенко зауважив, що сьогодні Україна заглиблюється у “передвиборчу брехню і пусті обіцянки, які ніколи не будуть виконані”.

“Чи не соромно вам від того, що ми повертаємось до того, що не було у страшному 2004 році – платного Майдану? Чи не соромно брати 100 грн, щоб прибути на святу площу України – Майдан незалежності – і провести на декілька десятків мільйонів доларів шоу лідера виконавчої влади? Вас це не принижує?”, – запитав Ющенко.

При цьому він додав, що такими заходами не лише витрачаються “крадені народні гроші, а й крадеться наша свобода”. Ющенко зауважив, що це може призвести до незворотних процесів.

“Перед нами є два вибори – або допустити, щоб ми поринули у 2004 рік – у національну трагедію, у національну драму, яку ми виграли, але сьогодні можуть обставини скластись таким чином, що це буде неповоротній момент. Тому я йду в президенти”, – сказав Ющенко.

Нагадаємо, 24 жовтня на Майдані незалежності відбувся з’їзд партії “Батьківщина”, який висунув кандидатом на посаду президента Юлію Тимошенко. На Майдані зібралося близько тисячі делегатів з’їзду, а також близько 200 тисяч громадян.

admin