Яценюк злякався відкритого діалогу (оновлено)

Адже люди, які підходили до мікрофону, як врешті і вся «масовка з прапорцями» поблизу сцени, були зовсім не випадковими ужгородськими прихильниками молодого кандидата, а спеціально звезеними на зустріч з усієї Закарпатської області. Яскравим свідченням цього були автобуси з таблицями “На замовлення”, що припаркувалися на пл. Ш.Петефі. Біля кожного автобусу стояли «фронтовики» з відповідними бейджиками, які вірогідніше всього і слідкували за розподілом коштів. Після закінчення так званої зустрічі-діалогу з мешканцями Ужгорода, всі ці «гастролери Арсенія» на зазначених автобусах організовано від’їхали геть.

В той же час ужгородців, які дійсно хотіли поставити запитання було відтіснено від мікрофона. Тоді мешканці Ужгорода були змушені спілкуватися з Яценюком через гучномовець. Однак, Арсеній Петрович відвертався від тих хто ставив питання та закликав міліціонерів відібрати гучномовець в мешканців, які його передавали з рук у руки, намагаючись та не втрачаючи надію розпочати пряме спілкування. На честь правоохоронцям, вони не піддавалися на провокації, і чесно виконували свій обов’язок.

Як бачимо, для Яценюка, відкрите і щире спілкування із простими людьми є небезпечним. Адже більшість питань людей стосувалося важливих життєвих питань на які Арсеній не мав відповіді або не захотів назвати конкретні прізвища людей при владі, за якими стоять злочини.

admin