Гриценко та Яценюк принесли документи до ЦВК

До Центральної виборчої комісії подали документи два претенденти на посаду президента України – Анатолій Гриценко та Арсеній Яценюк.

Вони стали відповідно другим та третім претендентом на президентську посаду після зареєстрованого 20 жовтня юриста Олега Рябоконя.

Згідно з законом, ЦВК повинна розглянути документи впродовж п’яти днів та прийняти рішення про реєстрацію.

Першим 21 жовтня документи подав народний депутат із фракції ”Наша Україна – Народна самооборона” Анатолій Гриценко. Другим цього дня став народний депутат, лідер громадської ініціативи “Фронт змін” Арсеній Яценюк.

Гриценко підкреслив, що 2,5 млн заставних коштів на реєстрації його кандидатури дав український народ.

“Першу перемогу ми вже отримали. Причому не тільки Гриценко, а наші українські громадяни: 2,5 млн грн. застави, які дають право на участь у виборах, зібрав народ України. Якщо мене запитають, хто вам дав гроші на вибори, то я можу сказати чесно, дивлячись людям в очі, – це український народ. Люди, яких я не знаю, люди, які не висунули жодної умови – ні стати міністром, ні губернатором, ні віддати якийсь завод”, – сказав він.

Гриценко повідомив, що заставної суми 2,5 млн грн. тільки 10 тисяч – його власні кошти та кошти його сім’ї. Найбільший внесок, який був зроблений, – 150 тис грн., найменший – 5 грн.

Також він зауважив, що протягом п’яти днів отримує посвідчення кандидата у президенти.

“Моя програма називається по-військовому чітко і відповідально – “Присягаю народу України”. Я йду на ці вибори захищати народ, який люблю, і я оголошую війну їхній державі – державі стельмахів, лозінських, зваричів”, – наголосив Гриценко.

Нагадаємо, що 20 жовтня документи для реєстрації кандидатом у президенти подав перший кандидат. Ним став юрист Олег Рябоконь, котрий неодноразово визначався кращим юристом України спілками юристів і провідними юридичними виданнями міжнародного рівня.

admin