Бютівця Омельченка вигнали з фракції "за аморальну поведінку"

БЮТ виключив з фракції народного депутата Григорія Омельченка. Про це журналістам заявив нардеп від БЮТ Євген Кирильчук.

За його словами відповідне рішення було прийняте в ході сьогоднішнього засідання фракції. Крім того, фракція також прийняла рішення про виведення Григорія Омельченка з Ради Європи. “Причина одна: аморальна поведінка, зрада, наклепи. Щойно на фракції прийняли таке рішення”, – зазначив нардеп.

Нагадаємо, раніше член фракції БЮТ Григорій Омельченко направив лідеру партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко заяву про вихід за лав партії.

Його вихід з “Батьківщини супроводжувався гучним скандалом. “В партії перебувають люди, засуджені раніше за групові зґвалтування, крадії, шахраї та злодії, люди, які зловживають землею”, – заявив нардеп про колишніх своїх соратників.

Перед цим Омельченко робив депутатські звернення до президента, Генпрокуратури та МВС у зв’язку зі зґвалтуваннями дітей у дитячому таборі “Артек”. У зверненнях депутата фігурували прізвища трьох його однопартійців – нардепів Руслана Богдана, Сергія Терьохіна та Віктора Уколова.

Зазначимо, що Омельченко є одним з “старожилів” українського парламенту. Вперше він був обраний до Верховної Ради в 1994 р. На парламентських виборах 2002, 2006 і 2007 років обирався за списком БЮТ.

admin