Американські вчені імплантували в мозок людини чіп з виходом в Інтернет

Американські учені змогли імплантувати в мозок людини спеціальний чіп, за допомогою якого можна передавати інформацію з мозку на жорсткий диск і навпаки.

За словами науковців, найближчим часом за допомогою імплантації чіпа вони зможуть допомогти хворим епілепсією, паралічем і навіть повернути зір сліпим людям. Крім того, в майбутньому цю технологію можна буде застосовувати для підключення доступу в Інтернет безпосередньо до мозку.

Суть винаходу полягає в тому, що новий чіп працює як модем – він уміє передавати інформацію з мозку на жорсткий диск і навпаки. Ця технологія відкриває масу можливостей, наприклад, людина з таким пристроєм в майбутньому зможе управляти штучними кінцівками силою своєї думки.

Як відзначив один з учених Університету Юти Бредлі Грегер, цей чіп є “технологією, яка зробить можливими дуже, дуже багато нових речей”.

Нагадаємо, дослідник з Університету Вісконсін-Медісон Адам Вілсон вже зміг відправити повідомлення до соціальної мережі Twitter виключно за допомогою активності мозку.

Він розробив пристрій, що має вигляд спеціального капелюха з електродами, за допомогою яких робиться дослідження активності мозку – енцефалограма.

Відомий вчений Брюс Катц, який читає лекції на тему штучного інтелекту в Сассекському університеті в Британії, раніше заявив, що світ стоїть на порозі нейро-революції.

За прогнозами Катца, незабаром з’являться спеціальні пристрої, за допомогою яких можна буде покращувати і прискорювати розумовий процес, а також переносити частину своїх думок до комп’ютера.

admin