В Закарпатті вибухнув черговий екологічний скандал

При цьому, мова не про злочинну недбалість чи невігластво чиновників, хоча нині таких переважна більшість. Адже вже не є таємницею той факт, що саме такі на хвилі Помаранчевої революції дорвалися до влади. Саме ці пройдисвіти, переважна більшість з яких починали свою кар’єру на ринках у якості міняйл, нині дорвавшись до влади випродукували механізм злодійської схеми вимивання бюджетних коштів.

Так сьогодні виглядає схема утилізації отруйних хімікатів, що викликала стихійний бунт мешканців Худлево, які протестують проти завезення і зберігання отрути на території їх села.

Про те, що зловмисники свідомо труять селян не має жодного сумніву. Адже складували і переливали отруту на околиці села Хулдево люди в одежі хімічного захисту і протигазах. Зробивши свою «чорну» справу., покидали злочинне причандалля разом з отрутою під відкритим небом. Отрутою на цьому імпровізованому складі просякла земля і повітря. Мешканці вже відчули на собі дію цієї отрути. А влада лише розводить руками киваючи один на одного, роблячи вигляд, що кожний окремо взятий чиновник нібито ні при чому.

admin