Селян на Закарпатті побили депутат від ПР та власник ужгородського нічного клубу

Однак невдовзі після арешту його випустили на волю – відповідне рішення прийняв суддя Івашкович. На захист однопартійця став керівник Партії регіонів в Закарпатті О. Ледида, – повідомляє Ужгород.net.
Нагадаємо, 30 серпня колону легковиків з селянами (серед яких були жінки і діти), які поверталися з футбольного матчу, зупинили молодики з битами, побили людей і потрощили автомобілі. У ході нападу пролунали постріли. У результаті кілька мешканців Невицького опинились у реанімації. Саме джип В. Маняка перегородив дорогу селянам і перекрив трасу Чоп-Київ. Кримінальну справу порушено за ст. хуліганство (п.4). Також найближчим часом повинні бути порушені ще дві справи за ст. “Нанесення важких тілесних ушкоджень” та “Перекриття автомобільних доріг”.
Як повідомили представники постраждалих селян, найближчим часом очікується звільнення і інших нападників – і всі підозрювані в побитті знову опиняться на волі. Чи погоджується прокуратура з такою дивною добротою наших судів, поки що невідомо. Прес-служба прокуратури Закарпатської області поки що не повідомила, чи будуть подаватись апеляції на рішенні про звільнення нападників.
Голова сільради Невицького Олександр Чундак заявив на прес-конференції, що люди вимагають перекваліфікувати кримінальну справу на статтю “Розбійний напад”. Також він звернувся від імені селян до журналістів з проханням допомогти селянам відстояти свої права.

Zaxid.net

admin