Палешник уже “відзначився”

Як стало відомо нашому сайту з джерел у СБУ, співробітники обласного управління Служби Безпеки порушили кримінальну справу по факту безперешкодного переміщення через кордон контрабандних мобільних телефонів без належного оформлення митних платежів на ПП “Вилок” Виноградівської митниці.

СБУ-ники відразу після переїзду через угорсько-український кордон зупинили автомобіль “Форд”, під керуванням громадянина України. Співробітники СБУ частково оглянули автомобіль і виявили картонні коробки, у яких були надсучасні телефони “Нокіа 8800”. Автомобіль забрали на ретельний огляд і пізніше виявили понад 170 одиниць таких та подібних телефонів, кожен з яких коштує від 500 до 1000 доларів. Водій пояснив, що огляд його автомобіля митники і прикордонники провели візуально і він не надавав їм жодних документів для митного оформлення товару. СБУ вилучило автомобіль та товар, який оцінений (без митних платежів) на 318 тис. грн.

Однозначно, що така крупна контрабанда пройшла “завдяки” митникам, які “закрили очі” за відповідний конверт. Слід зазначити, що нещодавно ми уже повідомляли, що керівником Виноградівської митниці знову став балогівець Палешник, який свого часу був звільнений з роботи за пропуск крупної контрабанди митниками, серед яких і син голови Закарпатської облради М. Кічковський. (Як нам стало відомо, відновлений на митниці (КПП “Лужанка”) і сам Кічковський. Тепер хлопці просто хочуть надолужити згаяне і візьмуться за старе.

Цікаво, чи доведе СБУ цю справу до логічного кінця, чи все горе-хапугам зійде з рук. Кажуть, митники уже зібрали не одну сотню тисяч українських грошових знаків, щоб прикрити справу.

До речі, досі діє міжфракційне обєднання депутатів ВР “Контрабанді — СТОП!”, яке має свою гарячу ілінію: 8-044-255-3930, або 8-044-255-3931. Тому, якщо вам щось відомо про подібні випадки, сміливо телефонуйте.

admin