Футбол в Баранинцях

Новий керівник держкомзему Закарпаття Олександр Антал став ініціатором створення футбольної команди з числа працівників колективу вищевказаної організації. Йому вдалося зібрати півтора десятка хлопців, ( в тому числі два його заступника). Учасників було так багато, що довелося грати на заміну. Було помітно неабиякі лідерські здібності і авторитет Олександра Петровича на футбольному полі. До речі, це і є стара добра традиція, коли керівники підприємств згуртовували свої колективи через спорт і культурно-масову роботу. Що на жаль зараз завмерло.

Сучасно облаштована міні футбольна площадка зі штучним покриттям в Баранинцях є не тільки предметом гордості села, але і, як не сумно і не дивно – була і предметом прокурорських претензій до голови села Павла Чучки. Бачите, будівництво модернової футбольної площадки дозволяється якимись там нормативами тільки для мешканців маленьких чи малих міст. А селянам зась? Апартеїд… До речі ми звернулися за коментарем до голови сільради з приводу популярності в прилеглому до Баранинців обласному центрі цього спорт майданчика, на що Павло Чучка розповів:

Мало того в селі планується побудова суперсучасного стадіону. Маленького

звичайно, лише на 600 місць (що для Баранинців в принципі достатньо), але з усіма атрибутами першокласних стадіонів: пластикові сидіння, козирок над трибунами, освітлення, невеличким амфітеатром в куті стадіону для виступів фолк-рок гуртів і всі вигоди у під трибунних приміщеннях. І одразу показав дизайнерські розробки їхнього стадіону.

– «Орієнтована вартість стадіону 95 тисяч євро. Буде збудований до святкування

Святої Марії», – заявив сільський голова.

admin