Сергій Ратушняк не виключає, що може поборотися за крісло президента

– Усе може бути, а чому це одні можуть (балотуватися), а інші ні? – сказав Сергій Ратушняк, відповідаючи на запитання про можливість своєї участі в президентській кампанії як кандидат.– Звичайно, у мене немає накрадених мільярдів. Навіть для застави (згідно з новою редакцією закону про вибори президента – 2,5 млн. грн) мені доведеться відкривати рахунок і через інтернет звертатися до патріотів, щоб допомогли хто чим може. У нас немає серйозного грошового забезпечення. Але Яценюк у мене ніколи не виграє!

– Ви подивіться, як поводиться кандидат Яценюк! – обурено заявив учора Сергій Ратушняк.– І подивіться, як він (Яценюк) змінив свою думку відразу після виступу Медведєва! Він тут же сказав, що Ющенко дурень, що Саакашвілі – психопат і параноїк, а Медведєв говорив правильно відносно України, правильною мовою і навіть недостатньо жорстко! Він відразу перекинувся на сторону Східного регіону!

Одним з основних своїх завдань на посаді голови держави пан Ратушняк вважає перерозподіл “національних багатств на користь суспільства”. За його словами, зараз ці багатства спрямовані не на розвиток і благо суспільства, а залишаються купці олігархів, які, по суті, грабують країну.

– Їх (олігархів) треба поставити в умови, коли вони забиратимуть собі не 90% багатств, як зараз, а 10%. Їм потрібно залишати прибуток для нормальної рентабельності, а надприбуток відбирати на користь держави, – сказав він, додавши, що на виручені кошти “необхідно збільшувати пенсії, зарплати, асигнування на соціальні програми і охорону здоров`я, будівництво доріг”.

admin