Обіцяли страйкувати та перекрити залізну дорогу

У с. Мужієво Берегівського району у приміщенні ТОВ «Закарпатполіметали» відбулися збори комітету кредиторів у справі про банкрутство у відношенні до золоторудника.
ТзОВ «Закарпатполіметали» — єдине в Україні підприємство, що добувало золото. Господарським судом Закарпатської області порушена справа про банкрутство щодо золоторудника. Затверджений комітет кредиторів та призначений розпорядник майна.
Володимир Гуртовий, арбітражний керуючий, розпорядник майна ТзОВ «Закарпатполіметали» розповів, що майно було закуплено на суму 1млн 800 тис грн., а на сьогодні не залишилося жодного вцілілого. “Моя роль полягає в тому, щоб вжити заходи по збереженню майна золоторудника, а саме – обмеження дій керівництва боржника та недопущення відчуження ним активів підприємства. Судову справу про визнання підприємства банкрутом порушено ще з червня 2008 року. Сам директор підприємства ухиляється від зустрічі з комітетом кредиторів. Таким чином унеможливлюється вирішення справи щодо заборгованості працівникам золоторудника».
Дмитро Зайцев, голова Комітету кредиторів у справі про банкрутство підприємства зазначив, що усього кредиторів у золоторудника є 15 юридичних осіб. Загальний борг кредиторам за рішенням суду «Закарпатполіметали» становить близько 29 млн. грн.. Андрій Ракущинець, представник ТзОВ «Закрпатполіметали» заявив, що банкрутство підприємства штучно створено. А щодо вирішення проблеми з невиплатою нічого сказати не може..

admin