Міські депутати наведуть порядок в Ужгороді

І хоча керівництво єврейської общини «Хабад» вимагало від ужгородських депутатів прийняти рішення про відставку Ужгородського міського голови Сергія Ратушняка народні обранці показали, що не Вадим Рабинович керує на Закарпатті.

У своєму зверненні депутати наголосили, що провідні телеканали України з подачі команди Арсенія Яценюка настирливо нав’язують громадянам держави наклепницьку думку про те, що Ужгородом керує нині “нацист”, “антисеміт” і взагалі “нелюд” Сергій Ратушняк. Розперезаний молодик вже дає команди Генеральному Прокурору України і Міністру Внутрішніх Справ України порушувати кримінальні справи проти опального мера, а його наставник і соратник Вадим Рабинович безапеляційно заявляє “Ратушняк буде сидіти! Я сказав!..” І як не дивно але прокуратура з незрозумілим завзяттям порушуючи закони береться виконувати ці накази. Проти мера Ужгорода за лічені дні фабрикуються одна за одною кримінальні справи. Уся ця кампанія нагадує нам злочинні сталінсько-беріївські часи коли сумнозвісні трійки без суду і слідства відправляли людей на страту. Але хай сучасні екзекутори не забувають історію політичних репресій. Спочатку репресували вказаних у доносах, далі – донощиків, потім виконавців, за ними – замовників.

Далі народні обранці зазначили, що як би хто не ставився до ужгородського мера Сергія Ратушняка але ужгородці чотири рази обирали його своїм мером. Отже навішування на нього ярликів “нацист”, “фашист” і “нелюд” означає, що всі, ужгородці, також є “нацистами”, “фашистами” і “виродками”. Хто дав право “фронтовикам від Арсенія”, паплюжити та принижувати населення цілого міста, в якому протягом багатьох століть поспіль дуже мирно і дружно проживали і проживають люди різних національностей? Антиукраїнська істерія розгорнута проти мера Ужгорода Сергія Ратушняка є елементом іноземного сценарію по дискредитації держави Україна у світі та намаганням відвернути увагу простих українців від того, що відбувається у нашій державі: безпрецедентного пограбування українського народу олігархічними кланами. Своїм рішенням депутати, також, заборонили використовувати на території Ужгорода незареєстровані малі архітектурні форми, в тому числі агітаційні намети Арсенія Яценюка, до речі в яких роздають незаконні матеріали в котрих не має вихідних даних. Також департаменту муніципальної міліції доручено в триденний термін демонтувати усі незаконні намети на протязі трьох днів.

admin