ХТО, КОМУ В УКРАЇНІ – РАБИНОВИЧ ?!

На запитання журналістів, щодо заяви Президента Всеукраинского еврейского конгрессу Вадима Рабиновича: “Ратушняк буде сидіти! Я сказав!..” та істерії яка розгорнулася на телеканалах, щодо висловлювань мера Ужгорода Сергія Ратушняка в яких він назвав А.Яценюка «кримінальним єврейчиком», Едуард Шуфрич відповів: «За переконання судять тільки у фашистських державах і називати кого-небудь нацистом без доказів не припустимо». Справа не в Сергію Ратушняку, давайте приймемо закон про захист єврейського населення від українців і заборони вживати російське слово «єврей» чи українське «жид». Заява Президента Всеукраїнського єврейського конгресу України Вадима Рабиновича, який таким чином взяв на себе роль верновного судді в Україні є провокативною за суттю і принижує всіх українців. Це демонстрація зневаги до Конституції та Законів України. Вона продемонструвала загалу, хто вважає себе господарем в Україні і Вадим Рабинович за неї має відповісти.

Далі Едуард Шуфрич заявив, що він є представником титульної нації і українці не потерплять фашистського «безпредела» від представників будь-якої національності, в тому числі і рабиновичів.

Також Едуард Шуфрич нагадав вислів відомого режисера Льва Луцкера коли той виїздив з України в еміграцію, то в розмові з ним Луцкер заявив: « Я не хочу постраждати від єврейських погромів за дії своїх одноплемінників – олігархів».

admin