Єврокар відновив свою роботу на Закарпатті

Технічна відпустка розпочалася 27 липня і тривала 2 тижні. На заводі пояснюють, що це планова щорічна відпустка, під час якої головний конвеєр заводу не працює і на заводі тривають технічні роботи.

У липні порівняно з червнем компанія «Єврокар» збільшила виробництво автомобілів у 49 разів. Але порівняно з липнем 2008 року виробництво скоротилося на 92,55%, або на 4 259 автомобілів.

У січні-липні порівняно з аналогічним періодом 2008 року завод скоротив виробництво на 95,15%, або на 23 088 одиниць до 1 178 автомобілів.

Довідка ЗІКу.

ЗАТ «Єврокар» у жовтні минулого року оголосив про скорочення виробництва у середньому на 50 відсотків. Про це 31 жовтня заявив голова наглядової ради ЗАТ «Єврокар» Олег Боярин під час зустрічі з головою Закарпатської облдержадміністрації Олегом Гаваші.

«Підприємство вимушене піти на скорочення виробництва через різкий спад продажу автомобілів, що є результатом фінансової кризи в Україні зокрема та у світі загалом. Через скорочення виробництва на підприємстві вже пішли у вимушену відпустку більшість працівників – 1000 із 1160. Крім того, робочий тиждень скорочений до 2 днів», – повідомив Олег Боярин.

admin