Арсеніум на повітрі швидко блякне, але отруйних властивостей не втрачає

Виявляється місцевий осередок «Фронту змін» виправдовуючи незаконне встановлення малих архітектурних форм на вулицях міста, підсовує загалу сфальшований «дозвіл», який насправді є листом «Ініциативи Арсенія Яценюка» міському голові Сергію Ратушняку. В цьому листі агітбригада Яценюка повідомила мера міста про наміри встановити в обласному центрі агітаційні намети 7 липня нинішнього року.

Яке рішення прийняла міська влада залишається загадкою. Загадкою, тому що з дозволу ніби то міської влади, світлина якого широко розтиражована у деяких ЗМІ вбачається, що над тим «дозволом», хтось добряче попрацював витираючи текст резолюції.

Звичайно на фоні способу у який кандидат у президенти України стартував із власною виборчою компанію, підробка дозволу виглядає дитячою забавкою послідовників чернівецького «кіндер-сюрпризу». Однак саме відсутність дозволу на розташування цих наметів на свіжому повітрі, де проводилася агітація на користь кандидата у президенти Арсенія Яценюка 6 серпня в Ужгороді, спровокувала чи не найбільший суспільно-політичний скандал в Україні. Скандал замішаний на фальшивому дозволі, та добряче оздобрений проблемою міжнаціональних відносин. До цієї брудної політичної суміші приклалися вже київські провокатори зі стажем і скандал має всі шанси перетнути українські кордони.

Так одним фальшивим папером можна отруїти не лише українську, але й світової спільноту не гірше за Арсеніум.

admin