Ушу – це не спосіб «мордобою», а спосіб самовираження

Східне бойове мистецтво, яке вважається особливим та унікальним явищем китайського народу. Зародилось воно ще у V столітті та яскраво функціонує й до нині не тільки на Сході. Мистецтво ушу ми могли бачити тільки з фільмів у головних ролях з Джекі Чаном чи Брюсом Лі. На сьогодні Україна, зокрема й Закарпаття може похвалитися майстрами незвичайного єдиноборства.
Перед нами на конференції також виступили президент Федерації ушу Юрій Гецко та головний інструктор Федерації ушу Барнабаш Шамодьї.
Юрій Гецко розповів про різні стилі бойового мистецтва. Також зазначив, що цей древній вид спорту вимагає тривалої роботи над собою. Вона включає як тренування фізичне, так і психічне, тобто духовне.
«На території Закарпаття ушу почало зароджуватися із «підвалів». Проте на сьогоднішній день активно функціонують та розвиваються декілька груп в Ужгородському, Мукачівському та Великоберезнянському районах. Нещодавно наша команда виборола перше місце на змаганнях у Чернівцях. Цей вид спорту не має вікових та статевих обмежень. Головне – бажання» – каже Петро Янович.

admin