Перший матч програли

Ужгородське “Закарпаття” програло в першому матчі нового сезону в Маріуполі. Місцевий “Іллічівець”, який два місяці тому дивом врятувався від вильоту у нижчий дивізіон, переміг з мінімальною перевагою – 1:0. Долю зустрічі вирішив єдиний м’яч, який на 73-й хвилині забив півзахисник маріупольців Тищенко.
“Закарпаття”: Надь, Бологан, Кучіс, Донець, Єсіну, Браіла (Микуляк 60),
Козоріз, Платонов, Артеменко (Коваль 80), Давидов (Бурдулі 58), Невуче
Попередження: Савін 68 – Кучіс 30, Козоріз 68

Ігорь Гамула, головний тренер ФК «Закарпаття»:

Головний тренер ужгородського Закарпаття Ігор Гамула, відомий своїми неординарними висловленнями під час спілкування з журналістами, дав жару на першій же післяматчевій прес-конференції як наставник Закарпаття.”Нам є, над чим працювати. У нас є ще 30 днів для дозаявки”, – цитує Гамулу офіційний сайт Ілічівця.
“Ми дивимося, шукаємо, тому що маємо попереду одного нападника. Я випустив другого, думав, що він нам допоможе, а він нам допоможе тільки вмерти бл… Нападаючий бл…, як відчував бл… Треба було випускати цього нападаючого? Ну я тепер знаю, що з ним робити бл… Зібрав сумку й нах… додому бл… Так не можна бл…, так у Прем’єр-лізі у футбол не грають бл… Я це і зараз футболістам сказав. Всі голови повісили й сидять. Так у футбол не грають, за гроші тим більше, за очки, за батьківщину закарпатську”.
Журналісти, що були присутніми на прес-конференції, після такої тиради не розгубилися й попросили наставника Закарпаття назвати останню книгу, прочитану ним. На що одержали вичерпну відповідь:
“Футбольні книги читаю останнім часом. Чомусь хочу навчитися, а чому не знаю. А якщо чесно сказати, то ніколи мені читати книги. З роботи приходиш, в Інтернет заходиш, кнопку натиснув і заснув бл… Книги почитаємо потім, на цвинтарі”.
***
Призери попереднього сезону ( «Динамо», «Шахтар», «Металіст»)
починають новий чемпіонат з трьох перемог з загальним рахунком 10:0.

1 тур
17—19 липня:
«Іллічівець» − «Закарпаття» − 1:0
«Ворскла» − «Карпати» − 1:2
«Зоря» − «Арсенал» − 0:0
«Динамо» − «Чорноморець» − 5:0
«Шахтар» − «Кривбас» − 3:0
«Оболонь» − «Металіст» − 0:2
«Таврія» − «Металург» (З) − 2:0
«Металург» (Д) − «Дніпро» − 0:0

admin