Обласне начальство боїться поважати перечинського Данчу?

У суботньому номері «НЗ» знаходимо офіційні привітання, адресовані в.о. першого заступника голови облради Михайлу Мартину, депутатам облради Михайлу Качуру та Степану Медвідю, Чопському міському голові Галині Цар.

Між тим, сьогодні, у неділю, відзначає день народження ще й «немеркнуча зірка» місцево-владного небосхилу – глава Перечинської райдержадміністрації Михайло Данча. А ось його в «НЗ» не привітали. Запитання: чому?

Забути календарні чиновники не могли – в силу названої вище причини. Обійти ж увагою М.Данчу обласне керівництво могло з двох причин: перестало поважати чи вже зараз почало задумовуватися над тим, кого можуть обрати президентом у січні наступного року. Вперше в історії можуть обрати і жінку. А вони, жінки, мають добру пам’ять, особливо – на погане. А ну як пригадає вірогідна пані-президент, хто свого часу «прикривав» перечинського мотюгальника, та ще й зичив йому щастя-здоров’я і нових успіхів? Отож бо. Про всяк випадок за деякі дати краще «не згадувати». Собі дешевше вийде.

Що ж, сайт clipnews.info до вітань Михайлу Данчі не приєднується, адже вітань як таких немає. Проте від щирого серця даруємо імениннику його улюблений відеокліп.

admin