На “Свіржі” виступатимуть Цезарія Евора, Ніно Катамадзе, гурт „Zdob si Zdub” та інші, а також українські виконавці найвищого рівня: „Воплі Відоплясова”, „Плач Єремії”, „Mad Heads XL”, „Esthetic Education”…На “Свіржі” виступатимуть Цезарія Евора, Ніно Катамадзе, гурт „Zdob si Zdub” та інші, а також українські виконавці найвищого рівня: „Воплі Відоплясова”, „Плач Єремії”, „Mad Heads XL”, „Esthetic Education”…

Фестиваль у Свіржі вперше проводиться у форматі World Music та за рівнем артистів-учасників став подією європейського рівня. У фестивалі візьмуть участь більше 60 артистів, серед яких такі знані у світі виконавці, як Цезарія Евора, Ніно Катамадзе, гурт „Zdob si Zdub” та інші, а також українські виконавці найвищого рівня: „Воплі Відоплясова”, „Плач Єремії”, „Mad Heads XL”, „Esthetic Education” та багато інших. Організатори запровадили інноваційну систему попереднього електронного продажу квитків та першими в Україні ввели можливість сплачувати за квиток за допомогою системи електронних платежів.
З 21 липня розпочалося будівництво головної, рок та фолк-сцени фестивалю. Досягнуто згоди та оформлено домовленості з більшістю партнерів фестивалю, всі зарубіжні виконавці підтвердили свою згоду на участь і розмістили інформацію про це на власних веб-сторінках. Змін у заявленому складі виконавців не буде. За попередніми підрахунками організаторів, на фестивалі очікується близько 30 тис. гостей.
Фестиваль має дві мети: ознайомити українців із світовими культурними здобутками та відкрити Україну, її музику та культуру світові. Також однією з цілей фестивалю є привернути увагу до Свірзького замку, пам’ятки архітектури XV століття, неподалік від якої пройде фестиваль, і яка на разі перебуває в аварійному стані, попри те, що минулий рік в Західній Україні було оголошено роком замків. За словами директора фестивалю Арміне Габріелян, архітектурні пам’ятки такого рівня мають бути джерелом прибутків, а не тягарем для державного бюджету.

На фото: лідер “Mad Heads XL” Вадим Красноокий

admin