Мукачево-Ужгород: сонце світить не для всіх однаково

Ми свідомо поставили у кількох місцях …, щоб читач міг подумати, що мова йде про колишній стихійний ринок на вул.. Фединця в Ужгороді.

Але ж ні. У цьому повідомленні йдеться про ринок на вул. Закарпатській у Мукачеві. Про ліквідацію стихійного ринку на вул. Фединця в Ужгороді цей самий сайт місяць тому писав дещо інше: «Беркут» в масках силою захопив “Зелений” базар в центрі Ужгорода. РИНКУ БІЛЬШЕ НЕМАЄ!» – і так далі, і в такій самій звинувачувальній тональності. Про грубі порушенння “Ветеринарно-санітарних правил для ринків”, про те, що територія стихійного ринку не благоустроєна, не огороджена, що прибирання території ринку та прилеглої території не проводиться, відсутні урни для сміття.і так далі – про все це тоді і пів слова не говорилося. Тоді говорилося тільки про те, що Ужгородська мерія, мовляв, «захопила» ринок, а «близько трьох сотень міліціонерів в масках і з дубинками» (???) їй у цьому допомагали.

Так треба розуміти, що сонце світить не для всіх однаково. Що в Мукачеві – «ліквідація грубих порушень», те в Ужгороді – «безпрєдєл»…

admin