Леонід Кравчук уподобав Юлю, а Ющенка вважає безнадійним

Після урочистого засідання відбувся партійний з’їзд. Як повідомив делегат з’їзду від Закарпаття, керівник фракції БЮТ у Закарпатській обласній раді Андрій Сербайло, на з’їзді було переобрано всі керівні органи партії, а головою партії одноголосно обрано Юлію Тимошенко. Троє закарпатців увійшли до керівних органів партії «ВО «Батьківщина». Так, голову Закарпатської обласної організації партії «ВО «Батьківщина», народного депутата України Олександра Кеменяша та керівника фракції БЮТ в облраді Андрія Сербайла обрано до складу політради, а представника Рахівського району Василя Вербіцького — до Центральної контрольно-ревізійної комісії партії. Під час з’їзду виступали політики Томенко, Турчинов, а також незалежний екс-президент Леонід Кравчук, який всіляко сипав компліментами у бік Тимошенко, при цьому критикуючи Ющенка.
“Юліє Володимирівно, якби не ваша сила, якби не ваша енергія, якби не ваша віра, гадаю, не знайшлося би в Україні сильнішого лідера, який зміг би протистояти економічній кризі”, — звертався незалежний Кравчук до голови уряду. Кравчук каже, в Україні зараз зневіра і розчарування, що посилюється тим, що в Україні створилися два табори, а саме: уряд, який працює над подоланням кризи, та інші, котрі породжують фальшиві ініціативи, аби заявити про себе негативно, бо позитивного, на жаль, немає.
Леонід Макарович заявляє, Україна повинна знати, що Тимошенко та її команда відвернули Україну від прірви, до якої країна могла впасти. “Не хотів би я критикувати президента, бо це безнадійно. При Вікторові Андрійовичу маємо зруйновані владу і поважний статус Президента. Ми мусимо очистити владу”, — відверто критикує Л. Кравчук.

Евеліна Гурницька

admin