Керівництво Ужгородської митниці було у змові з керівництвом словацької митниці при контрабандних оборудках

Джерела з митниці повідомили нові подробиці скандального затримання. Як повідомили джерела на митниці, цього дня тривала нарада на Ужгородській митниці і начальнику митниці М. Пораді зателефонував його колега зі словацької митниці Ладіслав Брада, який повідомив, що ніби то на території України зламався словацький вантажний автомобіль і попросив Пораду безперешкодно повернути назад цю вантажівку. Зі слів джерел, Порада при всіх присутніх на нараді митниках дав команду випустити вантажівку з України. Машину супроводжував автомобіль ДАІ і рядові митники навіть побоялися оглянути вантажівку і вона спокійно пройшла через спеціальні “сканери”, які встановлені як на українському, так і на словацькому кордоні. “Це свідчить про існування міжнародної злочинної групи, до якої входять начальники митниць двох країн”, — кажуть джерела.

Вони також звертаються до президента країни Віктора Ющенка вжити заходів і інформують його, що у начальника Ужгородської митниці Поради є 51% акцій ТОВ “Марті Україна ЛЛС”, де генеральним директором син Поради, а директором син колишнього (уже покійного) генерального прокурора України Г. Ворсінова.

Як стверджують джерела, частину товарів зазначена фірма ввезла ще в 2007 році по відкріпленню з Київської регіональної митниці в Ужгородській митниці по заниженій митній вартості (як розкомлектовані).

admin