Вбивства, гранати, підпали…

До цього часу не розкритим залишається гучне вбивство ужгородського бізнесмена. Нарешті трохи прояснилася ситуація з «замовним» замахом на одіозного суддю Олега Ціцака з бойовим гранатометанням на кухні його палацу. Прояснилася завдяки офіційній відповіді з Генеральної прокуратури України, яка засвідчила, що в камері ІВУ Летичівського РВВС Хмельницької області в лютому місяці дійсно покінчив життя самогубством громадянин Е.Багнюк. Але затриманий він був за рішенням Макарівського райсуду на Київщини, а до Хмельницької області доставлений для проведення слідчих дій щодо злочину, аж ніяк і нічим не пов’язаного н із Ужгородом, ні з ужгородськими суддями. І, звісно, жодних свідчень проти ужгородського мера Сергія Ратушняка цей Багнюк не давав! Отже, закарпатська прокуратура попалася на відвертій брехні та фальсифікації кримінальної справи проти відомого політика, лідера закарпатської опозиції та голови міста Ужгорода Сергія Ратушняка. Без сумніву такою ж аферою може виявитися і вистава з гранатою.

Не менш резонансними є і підпали в Ужгороді пластикових контейнерів, які цілеспрямовано спалює «нічна бригада» зловмисників на замовлення відомого екс-комунальника. Нічна «бригада» застосовує для підпалів пляшки з сумішшю відомою під назвою «Коктейль Молотова».

Сьогодні о 9.15 в обласному центрі, зловмисник у подібний спосіб спалив дві автівки під вікнами піцерії у будівлі маркету «Сільпо», що на вулиці Генерала Свободи.

Можливо, цього разу правоохоронці зможуть швидко розкрити цей резонансний злочин, завдяки відеоспостереженню яким обладнано «Сільпо». Адже розкриття цього резонансного злочину дасть можливість вийти на слід не лише виконавців ужгородських підпалів, але й самих замовників. Громадськість краю вкрай стурбована станом злочинності в Ужгороді і вже відкрито вимагає покласти край злочинам барвистої мафії, яка роками тероризує обласний центр. Про злочинну діяльність цього клану в Закарпатті

вже давно йде мова. Однак зв’язки закарпатської мафії у судовій і правоохоронній системі Закарпаття до цього часу давали можливість злочинцям уникати покарання.

admin