У Виноградівському лісгоспі працівники КРУ виявили фінансові порушення на півтора мільйона гривень

Чи не найбільшим порушенням, що виявлене виноградівськими контролерами-ревізорами в місцевому держлісгоспі, це те, що двома підприємствами було здійснено самовільне захоплення а одному випадку 5,54 гектарів та в іншому 7,6 га земель. Внаслідок цих дій ДП «Виноградівське лісове господарство» недоотримало 705,35 тис. грн. А на самовільно захоплених землях, до речі, підприємства здійснювали видобуток корисних копалин — дацитів та андезитів. Згідно з нормативними документами, розмір шкоди, заподіяної Виноградівському лісгоспу такими діями, становить 151 тис. грн.
Ще одне порушення чинного законодавства, виявлене у фінансовій сфері на Виноградівському лісгоспі, — це закупівля товарів і послуг без проведення тендерів. Таким чином підприємство придбало паливно-мастильних матеріалів на 440 тисяч.
Крім того, ревізією з питань правильності нарахування заробітної плати встановлено недонарахування працівникам лісгоспу відпускних протягом 2008 року на загальну суму 34,6 тис. грн.
За допущені порушення фінансової дисципліни, порядку ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності складено протоколи на посадових осіб підприємства. Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів.

Прес-служба КРУ в Закарпатській області

admin