Андрій Сербайло: "На членів ТВК почався шалений тиск з метою примусити їх написати заяви про відкликання свого голосу"

За словами А. Сербайла голова комісії пан В. Прохорчук наразі відмовляється ставити печатку під проголосованим рішенням, через це Народний депутат України Олександр Кеменяш звернувся до прокуратури області щодо перевищення ним посадових повноважень. Андрій Сербайло переконаний, що тиск на членів ТВК чиниться передусім тому, що після звільнення Віктора Балоги з посади керівника Секретаріату Президента під багатьма людьми в області захиталися крісла. «Очевидно Балога сподівається використати Закарпатську обласну раду як запасний аеродром, але наявність потужної фракції БЮТ ставить під сумніви ці сподівання», – зазначив А. Сербайло.
БЮТівець також публічно звернувся до тих, хто намагається тиснути на членів ТВК й закликав їх не штовхати людей на злочини, а просто дотримуватися закону.
Як відомо рішення Ради блоку БЮТ щодо відкликання 14 депутатів Закарпатської обласної ради було ухвалене ще 30 червня 2008 року і саме з того часу ці депутати фактично втратили свої повноваження. З огляду на це, усі рішення Закарпатської обласної ради, які були ухвалені за участі цих депутатів можуть бути оскаржені. Андрій Сербайло повідомив, що не виключає можливості оскарження всіх цих рішень у суді.
На прес-конференції А. Сербайло також висловився про події навколо створення у ВР «широкої коаліції чотирьох». Він зокрема зазначив, що розмови про те, що БЮТ виступав за вибори президента у Парламенті не мають під собою ніяких підстав. Як відомо, саме БЮТ був ініціатором проведення всеукраїнського референдуму для визначення, яку саму форму правління обере народ України. Попри те, що були зібрані підписи, президент Ющенко відмовився призначати референдум. БЮТ сподівається на чесні і прозорі вибори, після яких треба буде всім політичним силам згуртуватися навколо того, аби ухвалити нову Конституцію, яка б ліквідувала протистояння різних гілок влади в Україні.

Прес-служба БЮТ в Закарпатській області

admin