ВІД УКРАЇНИ НА ДИТЯЧЕ ЄВРОБАЧЕННЯ ПОЇДЕ ЗАКАРПАТКА?

9-річна виконавиця — єдина учасниця фіналу українського відбору від Західної України. Ім’я представника України на «дитячому» Євробаченні стане відомо 14 червня. У цей день відбудеться фінал відбіркового туру на базі міжнародного дитячого табору «Артек». Переможця обиратимуть за балами від членів журі та за кількістю смс-повідомлень на підтримку конкурсантів. Закарпатці зможуть підтримати свою землячку, взявши участь у смс-голосуванні — відбріковий конкурс транслюватимуть 14 червня на каналі «УТ-1». До того «УТ-1» щовечора транслюватиме «Щоденник Дитячого Євробачення», оскільки діти готуватимуться до шоу в «Артеку» упродовж 2 тижнів.
Даніела виконуватиме «Пісню Сріберної Землі», яку створила у співпраці з композиторкою та авторкою пісень Яною Садварі. У композиції є вкраплення чардашу, щоб презентувати глядачам елемент культуру нашого краю, — розповіла викладач вокалу Даніели Якобчук Марія Мудранинець. Костюм для виступу конкурсантці готує модельєр Ужгородської швейної фабрики Ольга Куц.
Ужгородка — наймолодша учасниця конкурсу (10 років). Вік учасників — від 10 до 14 років. Вона вчиться в НВК «Веселка» та в ужгородській дитячій музичній школі № 1 ім. П.І. Чайковського. «Я брала участь у конкурсі «Нова хвиля», де зайняла 5 місце. Члени журі «Нової хвилі» і запросили мене на відбір до «Дитячого Євробачення». Ми встигли зареєструватися в останні дні», — розповідає юна співачка. Вона також сказала, що окрім занять музикою (займається вокалом більше 4 років) полюбляє малювати, грає на скрипці та фортепіано. Дівчинка виконує пісні 6 мовами (латинською, угорською, словацькою, англійською, українською та російською). «Мене підтримую друзі та вчителі, а найбільше — батьки, особливо мама. Коли я була на конкурсі, вона телефонувала мені кожні 5 хвилин. Бо переживала за мене. І я переживала», — щиро ділиться дівчинка.
Упродовж останнього року Даніела Якобчук отримала перші місця на 5 (!) міжнародних конкурсах.

admin