В Мукачеві найвища в області плата за харчування в дитсадочках

Днями Мукачівська міська організація партії «ВО «Батьківщина» (БЮТ) звернулася з листом до мера Мукачева Золтана Лендєла, в якому просить його розглянути можливість зниження тарифів хоча б до середньо-обласного рівня. В листі зокрема зазначено: «Шановний Золтане Золтановичу, до громадської приймальні БЮТ в м. Мукачеві звернулися мешканці міста, діти яких відвідують ДНЗ з питанням, чому в нашому населеному пункті найвища в області плата за харчування в дитячих садочках. Просимо розглянути можливість зниження тарифів хоча б до середньо-обласного рівня. Для прикладу, в м. Виноградів ціна – 2 грн. / день, в м. Хуст – 3 грн. / день, в м. Ужгород – 3 грн. / день, в м. Перечин – 3 грн. / день, смт Міжгір’я – 2,5 грн. / день. Перед тим, як приймати такі важливі рішення, які зачіпають інтереси простих мешканців міста, варто врахувати і вивчити досвід представників органів місцевого самоврядування інших міст сіл та селищ, в яких оплата є меншою. Можливо, постачальники продуктів харчування завищують ціни і доцільно вивчити, хто постачає продукти й за якою ціною.
У м. Мукачеві є понад 3000 дітей дошкільного віку. Значна частина батьків цих дітей на виборах мукачівського міського голови 30 листопада 2008 року віддали за вас голоси. Просимо вас з порозумінням поставитися до цих молодих сімей та стати на їхній захист, оскільки зараз дорога кожна копійка. Фракція БЮТ в Мукачівській міській раді завжди підтримає такі ваші починання, які спрямовані на захист простих мешканців міста».
Як зазначив виконувач обов’язків голови Мукачівської міської організації партії «ВО «Батьківщина» Юрій Фекете, такі рішення слід обговорювати з депутатами на сесії, оскільки в міськраді присутні депутати від різних політичних сил які представляють інтереси мешканців міста.

Прес-служба БЮТ в Закарпатській області

admin